X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
فردا با دستور رييس جمهور آزادراه غدير افتتاح مي شود
معاون وزير راه و شهرسازي در بازديد نهايي از آزادراه غدير گفت:
معاون وزير راه وشهرسازي در بازديد نهايي پيش از افتتاح آزادراه غدير گفت: فردا و در راستاي پنج شنبه هاي افتتاح با دستور رييس جمهور آزادراه غدير به عنوان حلقه اتصالي كليه شريان هاي جنوبي استان تهران و البرز افتتاح مي شود.
چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 11:02
بکارگیری رویکردهای نوین ایمنی در آزادراه غدير
مدیر پروژه مشاور کارفرما:
مدیر پروژه مشاور کارفرما در آزادراه غدیر گفت:‌ در طراحی این پروژه پیش از اجرا اولویت اصلی اقتصادی بودن پروژه با افزایش سطح ایمنی و کیفیت بود. با رویکردی نوین در ایمنی این مسیر با عنوان راه بخشنده با آخرین استانداردهای روز دنیا اجرا شد.
ﺳﻪشنبه، 05 اسفند 1399 - 10:57
پیام دکتر خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور
روز مهندس، روز پاسداشت ابتکار، نوآوری و خلاقیت در راه خدمت به انسان ها برای زندگی بهتر است و این بهبود مستمر زندگی نوع بشر مرهون دانش و تخصص افرادی است که به عنوان مهندسان زندگی بشر آینده روشن تری را برای انسان ها رقم زده اند.
ﺳﻪشنبه، 05 اسفند 1399 - 08:28
آزادراه غدير؛ نقطه اتصال آزادراه هاي استان تهران و البرز است
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها گفت:‌
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها: آزادراه غدير با ايجاد تبادل هاي ترافيكي مسير ارتباط تمام آزادراه هاي استان تهران و البرز را با يكديگر برقرار كرده و نقش محوري در كاهش ترافيك اين دو استان دارد.
دوشنبه، 04 اسفند 1399 - 10:15
هماهنگي و یکپارچگی، کلید موفقیت در اجرای آزادراه غدیر در زمان مقرر است
مجری آزادراه غدیر:
مجری آزادراه غدیر: مشارکت و هماهنگی در اجرای این آزادراه، فعالیت همزمان چند جبهه کاری در طول مسیر، انجام مطالعات تفصیلی همزمان با تجهیز کارگاه و در نهایت هدف مشترک مسئولین کشور در تکمیل هرچه سریعتر این شریان حیاتی پایتخت موجب شد تا این پروژه در پنج س...
یکشنبه، 03 اسفند 1399 - 10:47
آزادراه غدیر؛ حلقه اتصال کریدور شمال- جنوب و شرق به غرب آماده افتتاح است
معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت:
معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در بازدید از آزاد راه غدیر در جمع خبرنگاران گفت: این آزادراه به ارزش هفت هزار میلیارد ریال با ساماندهی ترافیک استان های تهران، البرز، مرکزی و قم هم اکنون تکمیل شده است و هفتم اسفند ماه با دستور رییس جمهور به بهره بر...
پنجشنبه، 30 بهمن 1399 - 16:42
ساماندهی ترافیک غرب استان مازندران با کنارگذر نور- رویان
مدیرکل ساخت و توسعه راه های شمال کشور:
مدیرکل ساخت و توسعه راه های شمال کشور گفت: با توجه به نقش مهم کنارگذر نور-رویان در تسهیل تردد در استان مازندران به عنوان یکی از پروژه های جهش تولید انتخاب شده است و فاز اول آن در تقاطع آب پری در بهار سال آینده به بهره برداری می رسد.
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 11:47
عملیات اجرایی 54 کیلومتر بزرگراه در استان خراسان جنوبی آغاز شد
با حضور وزیر راه وشهرسازی
معاون ساخت و توسعه راه ها خبر داد:‌ با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی 54 کیلومتر بزرگراه در استان خراسان جنوبی آغاز شد.
ﺳﻪشنبه، 21 بهمن 1399 - 13:41
بهره برداری از 90 کیلومتر بزرگراه در استان خراسان جنوبی
با حضور وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت
معاون وزیر راه و شهرسازی: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان های کرمان و خراسان جنوبی، 90 کیلومتر بزرگراه در استان خراسان جنوبی به ارزش 365 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
ﺳﻪشنبه، 21 بهمن 1399 - 09:30
معاون وزیر راه و شهرسازی:‌پیشرفت فیزیکی 86 درصدی آزادراه اراک- خرم آباد
بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از زیرساخت های حمل و نقل استان لرستان
معاون وزیر راه و شهرسازی از بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از آزادراه اراک- خرم آباد خبر داد و گفت:‌ این آزادراه یکی از پروژه های جهش تولید در بخش آزادراهی است که در حال حاضر 86 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در سال ...
دوشنبه، 20 بهمن 1399 - 13:40
صفحه 1 از 230ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها