X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
افتتاح آزادراه شرق اصفهان/ بهره برداری از 121کیلومتر راه و بزرگراه
با دستور رییس جمهور صورت گرفت
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه شرق اصفهان به عنوان حلقه اتصال کریدور آزادراهی مرکز کشور و یکی از پروژه های اولویت دار کشور در سال جهش تولید صبح امروز با دستور رییس جمهور به بهره برداری رسید.
پنجشنبه، 29 آبان 1399 - 11:22
فردا با دستور رییس جمهور 121 کیلومتر راه و بزرگراه به بهره برداری می رسد
معاون ساخت وتوسعه راه ها:
معاون ساخت وتوسعه راه ها خبرداد: فردا با دستور رییس جمهور 97 کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور و 24 کیلومتر از کنارگذر جنوبی کرمان به بهره برداری می رسد.
چهارشنبه، 28 آبان 1399 - 16:11
حلقه اتصال کریدور آزادراهی مرکز کشور فردا به بهره برداری می رسد
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها:
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها: آزادراه شرق اصفهان حلقه اتصال کریدور آزادراهی مرکز کشور است و با عبور از این آزادراه زمان ۸۰ دقیقه کاهش می‌یابد. این آزادراه نقش مهمی در کاهش ترافیک از جنوب کشور به سمت جاده‌های منتهی به مرکز و شمال کشور دارد.
چهارشنبه، 28 آبان 1399 - 13:23
آزادراه شرق اصفهان بخش مهمی از کریدور شمال- جنوب کشور است
مجری طرح‌های زیربنایی استان اصفهان:
مجری طرح‌های زیربنایی استان اصفهان گفت: آزادراه شرق اصفهان با هدف تکمیل کریدور شمال- جنوب کشور و کوتاه کردن مسیر تردد از محدوده شرق شهر اصفهان و تسهیل ترانزیت کالا و مسافر استان های شمالی کشور، استان اصفهان، فارس و بوشهر آماده بهره برداری است.
ﺳﻪشنبه، 27 آبان 1399 - 14:19
آزادراه شرق اصفهان پنجشنبه افتتاح می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:
معاون وزیر راه  وشهرسازی در آستانه بهره برداری از دو پروژه مهم در بخش آزادراهی و ریلی کشور در سال جهش تولید گفت: آزادراه شرق اصفهان به عنوان یکی از پروژه های آزادراهی در سال جهش تولید در روز پنح شنبه با دستور رییس جمهور افتتاح می شود.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 16:02
آغاز عمليات ريل گذاري راه آهن چابهار-زاهدان از سمت چابهار
معاون وزير راه و شهرسازي خبر داد:
معاون وزير راه و شهرسازي گفت: عمليات ريل گذاري راه آهن چابهار-زاهدان از سمت چابهار، امروز با حضور وزير راه و شهرسازي آغاز و به اين ترتيب گامي ديگر در جهت اتصال تنها بندر اقيانوسي كشور به شبكه ريلي برداشته شد.
چهارشنبه، 14 آبان 1399 - 12:37
آغاز عمليات ريل گذاري راه آهن همدان-سنندج
معاون وزير راه وشهرسازي از آغاز عمليات ريل گذاري راه آهن همدان-سنندج با حضور وزير راه و شهرسازي خبر داد و گفت: امروز ريل گذاري مكانيزه اين خط ريلي از نزديك ايستگاه همدان و با استفاده از ريل ملي آغاز شد.
دوشنبه، 12 آبان 1399 - 10:31
تکمیل 6.5 کیلومتر دیگر از محور هراز تا پایان سالجاری/ پیشرفت 67 درصدی تقاطع غیرهمسطح هزار سنگر آمل
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه های راهسازی استان مازندران گفت: 6.5 کیلومتر دیگر از محور هراز تا پایان سالجاری آماده بهره برداری می شود.
پنجشنبه، 01 آبان 1399 - 13:49
پرداخت كل سهم مشاركت دولت در احداث آزادراه جنوبي تهران
با مساعدت سازمان برنامه و بودجه كشور صورت گرفت
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها خبر داد: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه كشور، كل سهم مشاركت دولت در ساخت آزادراه جنوبي تهران پرداخت شد و اين پروژه در سالجاري به بهره برداري مي رسد.
ﺳﻪشنبه، 29 مهر 1399 - 10:27
بيش از 9 ميليون متر مكعب عمليات خاكي در آزادراه شرق اصفهان صورت گرفته است
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها:
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها گفت: آزادراه شرق اصفهان به عنوان يكي از قطعات مهم كريدور شمال- جنوب كشور با اجراي بيش از 9 ميليون متر مكعب عمليات خاكي در طول مسير، اجراي 4 دستگاه پل بزرگ فولادي و كاهش 80 دقيقه اي زمان سفر از شهرهاي شمالي به بخش جنوبي اصفهان مراحل نهايي اجرا را طي مي كند.
ﺳﻪشنبه، 22 مهر 1399 - 11:15
صفحه 1 از 227ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها