14398
X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
(آرشیو سال 1392)
سیاست دولت مشارکت 100درصدی بخش خصوصی در ساخت آزادراههاست
معاون ساخت و توسعه آزادراهها:
معاون ساخت و توسعه آزادراهها گفت: سیاست های دولت تدبیر و امید این است که ما بتوانیم با استفاده از مکانیزم ها و مشوق هایی که در اختیار سرمایه گذار قرار می دهیم، صد در صد احداث آزاد راه ها در کشور توسط بخش خصوصی انجام شود.
دوشنبه، 11 آذر 1392 - 09:23
با مشارکت بخش خصوصی بیش از 10 هزار کیلومتر راه آهن در حال بهره برداری است
معاون ساخت و توسعه راه آهن:
معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در حال حاضر با تکیه بر توانمندی های مهندسان داخلی و با حضور پررنگ بخش خصوصی بیش از 10 هزار کیلومتر راه آهن در حال بهره برداری، بیش از 4 هزار کیلومتر راه آهن به شرط تامین اعتبا...
یکشنبه، 10 آذر 1392 - 09:26
کارگاههای آموزشی تخصصی در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته
شرکت ساخت و توسعه برگزار می کند:
در حاشیه نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور کارگاههای آموزشی تخصصی را با عنوان های احداث تونل در مسیرهای مساله دار، ترمیم آسفالت و مطالعه و اجرای پروژه های عمرانی از ایده تا اجرا برگزار می کند.
یکشنبه، 10 آذر 1392 - 09:25
پیوند بخش دولتی و خصوصی در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنایع وابسته از 9 آذر ماه سال جاری گفت: توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور بدون حضور بخش خصوصی امری ناممکن است و این نمایشگاه فرصتی برای گسترش همکاری ها و پیوند قویتر میان دولت و ب...
چهارشنبه، 06 آذر 1392 - 09:29
فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاوران
شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، در نظر دارد طی یک فراخوان عمومی نسبت به ارزیابی کیفی مشاوران ذیصلاح در زمینه پروژه های راهسازی اقدام کند.
چهارشنبه، 06 آذر 1392 - 09:27
برگزاری کارگاههای راهنمای انتخاب قرارداد
مدیر کل نظارت فنی و مدیریت کنترل پروژها از برگزاری کارگاههای پژوهشی-تخصصی در راستای کاربردی نمودن پروژه های اتمام یافته وتبیین نتایج پروژه ها در پروژه های عمرانی شرکت خبر داد و گفت: در همین راستا دو کارگاه پژوهشی-تخصصی با حضور کارشناسان و صاحب نظران ...
چهارشنبه، 29 آبان 1392 - 09:30
راه‌آهن قزوین-رشت-آستارا؛ موضوع مذاکره ایران و جمهوری آذربایجان
معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در حاشیه جلسه مشترک ایران و جمهوری آذربایجان گفت: این جلسه با هدف گفتگو در رابطه با ادامه ی خط ریلی قزوین-رشت-آستارا در جمهوری آذربایجان و تامین مالی این پروژه برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 28 آبان 1392 - 09:33
بازدید سفیران و نمایندگان کشور‌های اکو و اروپای شمالی از خط ‌آهن قزوین-رشت
برخی از سفیران و نمایندگان کشورهای عضو اکو و اروپای شمالی از خط ‌آهن قزوین-رشت و پیشرفت تکمیل این مسیر ریلی بازدید کردند.
ﺳﻪشنبه، 28 آبان 1392 - 09:32
جلسه معاون وزیر با کمیته شرکت های سرمایه گذار در آزادراهها
در جلسه مشترک میان معاون وزیر راه و شهرسازی و کمیته شرکت های سرمایه گذار در آزادراهها بر اهمیت بخش خصوصی در توسعه آزادراهها در کشور تاکید شد.
ﺳﻪشنبه، 28 آبان 1392 - 09:31
دست یابی به آخرین تکنولوژی های حفاری تونل در کشور
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی در دهمین کنفرانس تونل ایران با اشاره به اهمین بحث تونل سازی در ساخت زیربناهای حمل و نقل گفت: امروز حفر تونل در کشور با دست یابی به آخرین تکنولوژی های حفاری توسط مهندسان و پیمانکارن داخلی در پروژه ها به اجرا در می آید.
چهارشنبه، 15 آبان 1392 - 09:33
صفحه 5 از 9ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  بعدی   انتها   
جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها