14398
X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
(آرشیو سال 1392)
جلسه شورای فنی با حضور اساتید دانشگاه و متخصصان برگزار شد
پیوند علم و عمل در شرکت ساخت و توسعه
جلسات شورای فنی شرکت با رویکرد بهره مندی از دانش روز دانشگاهی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رئیس دانشکده عمران دانشگاه امیرکبیر، جمعی از اساتید دانشگاههای امیرکبیر و علم و صنعت و متخصصان و کارشناسان حوزه زیرساخت های ح...
چهارشنبه، 27 آذر 1392 - 09:06
فعالان عرصه حمل و نقل، ارکان اصلی توسعه در کشور هستند
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن گرامیداشت هفته حمل و نقل، فعالان این عرصه را ارکان اصلی توسعه در کشور دانست وگفت: امروز حمل و نقل از عوامل مهم دخیل در توسعه و از بنیان های مهم اقتصاد ملی است که نقش فراوانی در رشد اقتصادی کشور دارد و توسعه زیرساخت های وا...
ﺳﻪشنبه، 26 آذر 1392 - 09:11
آغاز عملیات اجرایی حلقه مفقوده کریدور غرب به شرق
سرانجام پایتخت هم صاحب کنارگذر می‌شود
معاون وزیر راه‌و‌شهرسازی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول 156 کیلومتر در سال آینده، گفت: احداث این آزادراه در کاهش ترافیک و آلودگی هوای تهران تاثیر بسزایی داشته و موجب تسهیل در رفت و آمد کریدور غرب به شرق خواهد شد.
دوشنبه، 25 آذر 1392 - 09:12
رعایت مسائل زیست محیطی در پروژه های استان های شمالی کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه های استان گیلان مطرح کرد:
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه های استان گیلان گفت: رویکرد شرکت ساخت و توسعه در اجرای پروژه ها در استان های شمالی کشور به دلیل اهمیت زیست محیطی و گردشگری این مناطق رعایت تمامی مسائل ایمنی و زیست محیطی برای آسیب نرساندن به بافت اکولوژیک ا...
یکشنبه، 24 آذر 1392 - 11:22
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از راه آهن سریع‌السیر قم- اصفهان
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و‌نقل کشور از راه‌آهن سریع‌السیر تهران- قم- اصفهان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.
یکشنبه، 24 آذر 1392 - 09:13
مجری آزادراه حرم تا حرم منصوب شد
با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی:
دکتر علی نورزاد، در ابلاغی مهندس حسن احمدی نوری معاون ساخت و توسعه آزادراهها را با حفظ سمت قبلی به سمت مجری آزادراه حرم تا حرم منصوب کرد.
شنبه، 23 آذر 1392 - 10:25
معاون ساخت و توسعه راه آهن، بندر و فرودگاهها منصوب شد
معاون وزیر راه و شهرسازی در ابلاغی دکتر سید مسعود نصر آزادانی را به سمت معاون ساخت و توسعه راه آهن، بندر و فرودگاهها منصوب کرد.
شنبه، 23 آذر 1392 - 10:06
دبیر هیات مدیره شرکت منصوب شد
با حکم رئیس هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، دکتر محمود رضا شیراوند مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل به سمت دبیری هیات مدیره منصوب شد.
شنبه، 23 آذر 1392 - 10:05
بخشی از آزادراه حرم تا حرم تا پایان سال افتتاح می‌شود
معاون وزیر و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزادراه حرم تا حرم گفت: تا پایان سال بخشی از این آزادراه حدفاصل چرمشهر تا گرمسار که حدود 75 کیلومتر است به بهره‌برداری می‌رسد.
شنبه، 23 آذر 1392 - 09:22
با تغییر روش می‌توان خطرات را کاهش داد
کارگاه احداث تونل در مسیرهای مسئله دار برگزار شد
کارگاه هم‌اندیشی احداث تونل در مسیرهای مسئله‌دار با نگرشی بر تجربیات اجرایی پروژه تونل قطعه یک واریانت گردنه امام‌زاده هاشم(ع) در حاشیه دومین روز برگزاری نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته برگزار شد.
دوشنبه، 11 آذر 1392 - 09:24
صفحه 4 از 9ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  بعدی   انتها   
جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها