X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
پیام دکتر خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور
 

پیام دکتر خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

روز مهندس، روز پاسداشت ابتکار، نوآوری و خلاقیت در راه خدمت به انسان ها برای زندگی بهتر است و این بهبود مستمر زندگی نوع بشر مرهون دانش و تخصص افرادی است که به عنوان مهندسان زندگی بشر آینده روشن تری را برای انسان ها رقم زده اند.
ﺳﻪشنبه، 05 اسفند 1399 | Article Rating

در تمامی دوران های تاریخ ایران مهندسان وظیفه سنگین پیشرفت و سازندگی را به دوش کشیده اند و در راه اعتلای ایران و آبادی کشور گام های موثری برداشته اند. اما امروز در زمانی که بیشترین تحریم ها و فشارهای اقتصادی را شاهد هستیم و جهان با اپیدمی بزرگی درگیر است که زندگی همه انسان ها تحت تاثیر آن قرار گرفته است جبهه های سازندگی کشور با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان ایران و با رعایت پروتکل های بهداشتی به مسیر آبادانی ادامه می دهد و با همین پشتکار، دانش و تخصص آنهاست که شاهد بهره برداری از مسیر ریلی مهم خاورمیانه و اتصال ایران به کشور دوست و همسایه افغانستان و افتتاح ابر پروژه آزادراه غدیر، یکی از ماندگارترین دستاوردهای این عزیزان در ساماندهی ترافیک پایتخت و استان البرز، در روزهای آتی هستیم.
پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت دانشمند گرانمایه ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، روزی افتخارآمیز است، زیرا که مهندسان به عنوان میراث داران دانش و تمدن ایرانی، پای در این راه نهاده و از تمام دانش، علوم، فنون و توان خود برای ساختن این سرزمین کهن مایه گذاشته اند. بدون شک زیستن در این سرزمین با این قدمت از دانش،تجربه، کوشش، شهامت و صبوری موجب سرافرازی و افتخار هر ایرانی است.
شایسته است فرا رسیدن این روز را به همه مهندسان و همکاران سخت کوش و پرتلاش در مجموعه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همکاران در حوزه مهندسین مشاور و شرکت های پیمانکار تبریک عرض کرده و از خداوند متعال عزت، سربلندی، سلامتی و سعادت این بزرگواران را مسألت می نمایم.

تصاویر
  • پیام دکتر خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها