14398
X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
برگزاری جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش
 

برگزاری جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش

جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت‌وتوسعه با حضور معاون مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه شهرسازی و مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه و سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در شرکت ساخت توسعه برگزار شد.
چهارشنبه، 02 بهمن 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت‌و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور، سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در رابطه با این جلسه گفت: به منظور پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت و تنظیم ساز و کارهای آن این جلسه با حضور دکتر صفری معاون  مرکز توسعه و سیاستهای راهبردی وزارت راه و شهرسازی و دکتر دانا مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه برگزار شد.

مهدی مهری بررسی اقدامات صورت گرفته در زمینه نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه را موضوع اصلی این جلسه عنوان کرد و افزود: در این جلسه اقدامات صورت گرفته در زمینه پیاده سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه مورد بررسی قرار گرفت. اقداماتی که شامل تهیه دستورالعمل مهندسی ارزش و بهینه سازی پروژه ها و بررسی آن در کمیته فنی و اجرایی شورای فنی، برگزاری سمینار آشنایی با آخرین تغییرات مهندسی ارزش، تدوین برنامه آموزشی مدیریتی و کارشناسی برای سطوح مختلف مهندسی ارزش، معرفی پروژه های مورد نظر برای انجام فرایند مهندسی ارزش در بخش‌های آزادراه و راه‌آهن و انعقاد قراردادهای مربوطه است.

سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش ادامه داد: دکتر صفری با قدردانی از اقدامات صورت‌گرفته، شرکت ساخت‌و توسعه را به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشتاز در اجرای دستور مقام عالی وزارت برای استقرار نظام مهندسی ارزش دانست و بر ادامه اقدامات مطابق برنامه اجرایی کلان و سند راهبردی مهندسی ارزش وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد. 

مهری همچنین از تهیه گزارش ماهانه در زمینه اقدامات مهندسی ارزش خبر داد وگفت: مقرر شده تا گزارش اقدامات صورت‌گرفته به صورت منظم و در بازه‌های سه ماهه برای استحضار مقام عالی وزارت تهیه شود و از نمایندگان وزارتخانه در جلسات کارگروه و تیم‌های مهندسی ارزش نیز دعوت به عمل آید.

تصاویر
  • برگزاری جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها