14553
X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
بهره برداری از 1905 کیلومتر از انواع راهها
در سفرهای نوروزی زودتر و ایمن تر به مقصد می رسید
 

بهره برداری از 1905 کیلومتر از انواع راهها

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره برداری از هزارو 905 کیلومتر از انواع راهها تا پیش از آغاز سال جدید، سفرهای نوروزی سریع و ایمنی در انتظار هموطنان عزیزمان خواهد بود.
ﺳﻪشنبه، 15 اسفند 1391 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مهندس صادقی افزود: 90 کیلومتر بزرگراه، 197 کیلومتر راه آهن، 175 کیلومتر آزادراه و 629 کیلومتر راه اصلی از بهمن ماه تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار گفته و یا می گیرند که این امر در تسهیل سفرهای نوروزی و کاهش تصادفات جاده ای تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی پراکندگی زیرساخت های حمل و نقلی ایجاد شده را در سراسر استان های کشور عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه توسعه زیرساخت های حمل و نقل در کشور بر اساس برنامه ای هدفمند جهت پوشش شریان های اصلی صورت می گیرد، پروژه های قابل افتتاح در مسیرهای مهم و پر رفت آمدی واقع شده که بهره برداری از آنها موجب کاهش ترافیک های معمول ایام نوروز خواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار امیدورای کرد تا هموطنان عزیز که خود از مشارکت کنندگان اصلی در طرح های زیرساختی حمل و نقل هستند در ایام نوروز به سلامت سفر خود را به پایان رسانند و در عبور از محورهای ساخته شده از عملکرد خدمتگزاران خود رضایت داشته باشند.

تصاویر
  • بهره برداری از 1905 کیلومتر از انواع راهها
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها