14398
X

اخبار

اخبار و اطلاعات اخبار
شفاف سازی؛ استراتژی اصلی شرکت ساخت و توسعه
 

شفاف سازی؛ استراتژی اصلی شرکت ساخت و توسعه

در جلسه مجمع عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، با توجه به رویکرد جدید شرکت در رابطه با شفاف سازی اطلاعات، تمامی سوالات و ابهامات اعضای مجمع پاسخ داده شد.
دوشنبه، 19 اسفند 1392 | Article Rating
به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، جلسه مجمع عمومی این شرکت با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، دکتر سلامی مشاور  وزیر راه و شهرسازی، اعضای هیئت مدیره شرکت و نمایندگانی از وزارتخانه های اقتصاد، صنعت معدن و تجارت، راه و شهرسازی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری  برگزار شد.
در این جلسه با توجه به استراتژی جدید شرکت مبتنی شفاف سازی اطلاعات و پاسخگویی صحیح در رابطه با فرآیندهای اجرایی، بندهای حسابرسان توسط اعضای هیدت مدیره شرکت پاسخ داده شد و ابهامات رفع گردید.
در بعضی از مسائل که در سال های گذشته در گزارش حسابرس تکرار شده بود، مقرر شد کمیته ای جهت پاسخگویی و جلوگیری از تکرار این بندها، در عملکرد سال های آتی شرکت تشکیل شود.
گفتنی است این دومین جلسه مجمع عمومی بعد از حضور دکتر نورزاد در شرکت ساخت و توسعه است که در جلسه اول موضوعات مرتبط با اعتبارات جاری و در این جلسه در مورد اعتبارات عمرانی پاسخ های لازم به اعضای مجمع عمومی داده شد.
تصاویر
  • شفاف سازی؛ استراتژی اصلی شرکت ساخت و توسعه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو
جستجو
تگ ها
تگ ها