3071
X

انتصابات

اخبار و اطلاعات انتصابات
انتصاب سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌های راه‌‌ها
 

انتصاب سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌های راه‌‌ها

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی عارف ابراهیمی به عنوان سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌‌های راه‌ها منصوب شد.
دوشنبه، 12 خرداد 1399 | Article Rating
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی طی حکمی عارف ابراهیمی را به سمت سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌‌های راه‌ها منصوب کرد.
خیراله خادمی در این حکم آورده است:
" نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی و بنا بر پیشنهاد معاون محترم ساخت وتوسعه راه‌‌ها به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌‌های راه‌ها منصوب می‌شوید. انتظار دارم در انجام ماموریت محوله به موارد ریر دقت لازم معطوف نمایید:
  • در راستای چابک سازی و تسریع در مطالعات دقیق، نسبت به طراحی و اجرای ساز و کار مناسب برای برون سپاری قانونی مطالعات و بررسی مطالعات از طریق بکارگیری مشاورین همکار اقدام گردد.
  • در انجام مطالعات، پیوست‌های زیست محیطی، ایمنی و پدافند غیرعامل مورد توجه قرار گرفته و در صورت نیاز، گروه مطالعاتی خاصی برای موارد فوق الذکر تشکیل تا نسبت به بررسی مطالعات از منظر اینگونه موارد اهتمام ویژه ورزید.
  • دقت در مطالعات ژئوتکنیک و نیز مطالعات هیدرولوژی پروژه‌‌ها با توجه به بارندگی سال‌های اخیر ضروری است.
  • با توجه به رویکرد نوین وزارتخانه متبوع و تدوین آیین‌نامه و ضوابط، موارد مربوط به منظر و معماری راه مورد توجه قرار گیرد.
  • مهندسی ارزش قبل و حین اجراء و بازبینی مطالعاتی که از انجام آن‌ها زمان زیادی گذشته است مورد اقدام قرار گیرد. همچنین در مطالعات و برآوردهای پروژه‌ها استفاده از تکنولوژی‌های نوین منظور نظر قرار گرفته تا از هدر رفت زمان و سرمایه‌های ملی، تحمیل هزینه‌های مضاعف و آسیب به محیط زیست و غیره جلوگیری به عمل آید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه‌ریزی لازم ذیل توجهات حضرت بقیه ا... در خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف شرکت موفق و موید باشید."
تصاویر
  • انتصاب سرپرست دفتر فنی و بررسی طرح‌های راه‌‌ها
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید