زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرين اخبار و اطلاعيه ها

1398/7/29 دوشنبه
ثبت 339 قرارداد و 800 صورت وضعیت در سامانه پی‌وب
مدیرکل دفتر مدیریت پروژه‌ها در جلسه رسیدگی به صورت وضعیت‌های الکترونیکی قراردادها با ساختار سرجمع گفت:‌ تاکنون تعداد339 فقره قرارداد پیمانکاری برای درج در سامانه پی وب عملیاتی شده و به 818 فقره صورت وضعیت پروژه‌ها نیز رسیدگی شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز جلسه هماهنگی نحوه رسیدگی به صورت وضعیت‌ قراردادهای نوع سرجمع(WBS)  با حضور نمایندگان شرکت‌های پیمانکار، شرکت‌های مهندسین مشاور و ادارات کل اجرایی برگزار شد.
سعید پیروزفر در تشریح این جلسه با اشاره به اهمیت الکترونیکی کردن صورت وضعیت‌ها گفت:‌تاکنون تعداد 339 فقره قرارداد پیمانکاری در سامانه پی‌وب وارد شده و به 818 فقره صورت وضعیت نیز رسیدگی شده است.
مدیرکل دفتر مدیریت پروژه‌ها با اشاره به تفاوت ساختار نوع قراردادها افزود: از آنجایی که ساختار قراردادهای فهرست بهایی با قراردادهای سرجمع متفاوت است، این جلسه به منظور آشنایی بیشتر نحوه ارسال صورت وضعیت قرارداد‌ها با فرمت سرجمع برگزار شده است.
وی در ادامه اظهار داشت: در این جلسه برای آشنایی بیشتر فایل (MSP) برنامه زمان‌بندی یکی از قرارداد‌ها به عنوان پایلوت مورد بررسی قرار گرفت و استانداردهای لازم برای تهیه صورت وضعیت‌ها معرفی شد.
پیروزفر اعلام کرد: در پایان مقرر شد فایل‌های زمان‌بندی قرارداد‌‌های مذکور بر اساس استانداردهای تعیین شده در جلسه تهیه و در سامانه بارگذاری شود تا در نهایت نسبت به تهیه صورت وضعیت‌های سرجمع آن اقدام گردد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.