زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرين اخبار و اطلاعيه ها

1398/6/6 چهارشنبه
ثبت 316 قرارداد پیمانکاری و 700 صورت وضعیت پروژه‌ در سامانه پی‌وب
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها در پنجمین گردهمایی سالانه بررسی عملکرد شرکت‌های مهندسین مشاور گفت: با راه‌اندازی سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها( پی‌وب) طی هفت ماه، 316 فقره قرارداد پیمانکاری و حدود 700 فقره صورت وضعیت در بخش راه، راه‌آهن و آزادراه در سامانه به ثبت رسیده است که اقدام مهمی در راستای ایجاد شفافیت در کارها و تحقق دولت الکتروینک در شرکت ساخت وتوسعه است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سعید پیروز‌فر از برپایی پنجمین گردهمایی سالانه با محوریت بررسی عملکرد شرکت‌های مهندسین مشاور در سامانه سامع خبر داد و گفت: این گردهمایی سالانه صبح امروز  با حضور نمایندگان شرکت‌های مهندسین مشاور و برخی نمایندگان کنترل پروژه ادارات کل راه  وشهرسازی استان‌ها برگزار شد.
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها در این جلسه راه‌اندازی سامانه‌هایی نظیر سامع‌وب و پی‌وب را گام مهمی در تحقق دولت الکترونیک برشمرد و افزود: این اقدامات علاوه بر مستندسازی کلیه مراحل اجرای یک پروژه موجب شفاف‌سازی اقدامات نیز می شود.
وی ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد‌ها در سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها( پی‌وب) اظهار داشت: طی هفت ماه از راه‌اندازی این سامانه فرآیند کاری 316 فقره قرارداد پیمانکاری و حدود 700 فقره پروژه در بخش راه، راه‌آهن و آزادراه  در این سامانه به ثبت رسیده است.
پیروز‌فر در این گردهمایی همچنین الکترونیکی کردن فرآیندها را موجب تسریع در روند احداث پروژه‌ها دانست و گفت: با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته به منظور احداث 213 کیلومتر راه‌آهن،  586 کیلومتر آزادراه و 300 کیلومتر راه و بزرگراه در برنامه‌های اقتصاد مقاومتی سال 98، امیدواریم با گزارش دهی به موقع و رفع مشکلات احتمالی شاهد تکمیل پروژه‌های مورد نظر در زمان تعیین شده باشیم.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.