زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرين اخبار و اطلاعيه ها

1397/4/10 يكشنبه
راه‌اندازی سامانه ثبت الکترونیکی صورت وضعیت‌ها
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها خبر داد: در راستای تکمیل بانک اطلاعاتی یکپارچه واستقرار نظام مدیریت پروژه‌ها به زودی سامانه ثبت الکترونیکی صورت وضعیت‌ها راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سعید پیروز فر  از برگزاری پنجمین جلسه هماهنگی سامانه جامع مدیریت پروژه با حضور نماینده‌‌های شرکت‌های مهندسین مشاور خبر داد و گفت: این جلسه هر ساله با محوریت ارسال الکترونیکی مستندات مربوط به پروژه‌ها از طریق سامانه جامع مدیریت پروژه برگزار می‌شود و روند و کیفیت ارسال مستندات مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
وی محور اصلی این جلسه را بررسی عملکرد شرکت‌های مهندسین مشاور در ارسال مستندات پروژه‌ها دانست و افزود: تهیه این بانک اطلاعاتی جامع علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و نیروی انسانی موجب دسترسی آسان و همیشگی به اطلاعات هر پروژه می‌شود که در این امر دقت مشاوران در وارد کردن اطلاعات صحیح و جامع از اهمیت بالایی برخوردار است.
پیروزفر با تاکید بر نظام کنترل پروژه در سازمان‌های پروژه محور تاکید کرد: 39 طرح در سال گذشته و 106 طرح در سالجاری از سوی وزارت راه و شهرسازی به وظایف شرکت ساخت وتوسعه انتقال یافته است و با اضافه شدن23 طرح جدید در سال 97، این عدد به 280 طرح رسیده است.
وی خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر هزار و 162 قرارداد جاری و 425 پروژه موافقتنامه‌ای در تعهدات شرکت ساخت وتوسعه  قرار گرفته است.
سرپرست دفتر کنترل پروژه با این توضیح ادامه داد: با توجه به حجم عملیات و تعدد پروژه‌های عمرانی، تمرکز اصلی بر تکمیل بانک اطلاعاتی پروژه‌ها است و به زودی سامانه ثبت الکترونیکی صورت وضعیت‌‌ها نیز در شرکت راه اندازی می‌شود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.