زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرین اخبار و وقایع

1398/4/5 چهارشنبهمعاون ساخت وتوسعه آزادراه‌ها خبر داد:
تغییر رویه درجریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها گفت:‌ با موافقت وزیر راه و شهرسازی شکل پرداخت جریمه عدم پرداخت عوارض عبور از آزادراه‌ها تغییر خواهد کرد و به محض ابلاغ اگر فردی عوارض عبور را پرداخت نکند به جای جریمه 30 هزار تومانی تنها هزینه تاخیر را پرداخت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سید حسین میرشفیع با اعلام این خبر گفت: با موافقت وزیر راه و شهرسازی شکل جریمه عدم پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراهی تغییر خواهد کرد و به محض ابلاغ عملیاتی خواهد شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر اگر راننده‌ای بدون پرداخت عوارض چه الکترونیک چه غیرالکترونیک از آزادراهی عبور کند  30 هزار تومان جریمه می‌شود و برای جلوگیری از این اتفاق باید پیش از عبور و تا 48 ساعت بعد از آن عوارض را پرداخت کنند.
معاون ساخت وتوسعه آزادراه‌ها ادامه داد: در صورت ابلاغ این طرح جدید از سوی وزیر راه و شهرسازی  نحوه پرداخت جریمه تغییر خواهد کرد و بعد از گذشت 48 ساعت از عدم پرداخت تنها درصدی به مبلغ اصل عوارض عبور از آزادراه افزوده خواهد شد.
میرشفیع اجرایی شدن این طرح را گامی دیگر در راستای آسایش و رفاه هموطنان دانست و افزود:‌ در همین رابطه کیوسک‌هایی نیز در محل عوارضی‌ها در نظر گرفته شده است که در آن ضمن راهنمایی هموطنان،      آنی کارت‌ برای پرداخت عوارض الکترونیک ارائه می‌شود و رانندگان می‌توانند با ثبت شماره خودرو، این کارت‌ها را دریافت و با شارژ کردن آن عوارض خود را پرداخت کنند.
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
.