زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1397/3/2 چهارشنبه
انتصاب قائم مقام معاون ساخت و توسعه راه آهن
معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهندس عباس خطیبی را با حفظ سمت به عنوان قائم مقام معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاهها منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهندس عباس خطیبی را با حفظ سمت به عنوان قائم مقام معاونت ساخت و توسعه          راه آهن، بنادر و فرودگاهها منصوب کرد.
خیراله خادمی در این حکم آورده است:
" نظر به تعهد، تخصص، توانمندی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان قائم مقام معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاهها منصوب می شوید.
با توجه به نقش محوری و جایگاه ویژه معاونت مذکور در توسعه زیرساخت های ریلی و سیاست های دولت محترم برای توسعه خطوط راه آهن در کشور، انتظار می رود زیر نظر معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاهها نسبت به اجرای برنامه های مصوب اداره کل و مجریان مربوطه با بهره گیری از کلیه امکانات موجود برای ارتقا کمی و کیفی طرح ها و پروژه های ساخت راه آهن اهتمام ورزید.
توفیقتان را در انجام مسوولیت فوق و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسالت دارم."
گفتنی است مهندس عباس خطیبی پیش از این به عنوان مدیرکل ساخت و توسعه راه آهن منطقه یک کشور مشغول به کار بود که هم اکنون با حفظ سمت به عنوان قائم مقام معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاهها منصوب شد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.