زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/7/15 دوشنبهمعاون وزیر راه وشهرسازی:
70 درصد پیشرفت فیزیکی در محور بیرجند- قائن
معاون وزیر راه وشهرسازی طی بازدید از اولین محور در دست بهره‌برداری با روسازی بتنی کشور گفت: 20 کیلومتر دیگر از محور بیرجند- قائن با پیشرفت فیزیکی 70 درصد در کریدور جنوب- شمال شرق کشور تا پایان سالجاری و اردیبهشت سال آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی در سفر به خراسان جنوبی از محور بیرجند- قائن به عنوان اولین پروژه با روسازی بتنی بازدید کرد و گفت: این بازدید به منظور بررسی‌وضعیت این نوع از روسازی که مدت دو سال است در این محور زیر عبور ترافیک قرار دارد صورت گرفته است تا نقاط قوت و ضعف آن شناسایی و تجربه‌ آن در پروژه‌های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی احداث باند دوم محور بیرجند- قائن را یکی از اولویت‌های شرکت در حوزه راهسازی برشمرد و افزود: این محور بخشی از کریدور سراسری جنوب- شمال شرق کشور است و بندر چابهار را از طریق زاهدان و  بیرجند به مشهد مقدس و کشورهای آسیای میانه  متصل می‌کند.
وی ادامه داد: این محور 100 کیلومتر طول دارد و هم ‌اکنون 50 کیلومتر از این مسیر به صورت چهارخطه زیر عبور ترافیک قرار دارد.
خادمی تصریح کرد: بخش‌های باقیمانده پروژه با پیشرفت فیزیکی 70 درصد در حال اجرا است و با توجه به اهمیت این محور در ترانزیت کالا و مسافر مقرر شد 50 کیلومتر باقیمانده در دولت دوازدهم تکمیل شود  که از این میزان 20 کیلومتر تا پایان سالجاری و اردبیهشت سال 1399 به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.