زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/6/12 سه شنبه
برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی
دومین جلسه شورای فرهنگی شرکت ساخت وتوسعه در سالجاری با حضور تمامی اعضا و با تاکید بر فرهنگ سازمانی، بهره‌وری و انگیزش در میان همکاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و  نقل کشور، دومین جلسه شورای فرهنگی شرکت ساخت وتوسعه در سالجاری با حضور تمامی اعضا برگزار شد.
در این جلسه بر اهمیت ارتقا فرهنگ سازمانی، بهره‌وری و انگیزش در بین همکاران تاکید شد و اقدامات همه جانبه فرهنگی برای پرسنل و خانواده‌هایشان در راستای افزایش بهره‌وری وایجاد شور و نشاط از راهکارهای مهم در بالا بردن این شاخص‌های فرهنگ سازمانی معرفی شد.
سنجیدن ستاد اقامه نماز شرکت ساخت وتوسعه در شاخص‌های نظام جامع توسعه و ترویج فرهنگ نماز نیز از دیگر موضوعات بحث شده در این جلسه بود که در آن از شاخص‌های عمومی ارزیابی در سازمان‌ اداری و استخدامی کشور نیز بهره‌ گرفته شد.
 شایان ذکر است: شورای فرهنگی متشکل از شاپور پولادی معاون توسعه مدیریت و منابع، مجتبی ناصری دبیر شورای فرهنگی، مهدی سندگل نظامی مدیرکل منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه، وحید تشکری مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط عمومی، سید محمد حسینی مدیرکل حراست، محبوبه عرب احمدی، مدیرکل امور مالی و ذیحسابی و عباداله رجبی، فرمانده پایگاه بسیج شهید رجایی است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.