زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/6/4 دوشنبهمعاون وزیر راه وشهرسازی:
به مناسبت هفته دولت؛ 355 کیلومتر انواع راه‌ها آماده بهره‌برداری است
معاون وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری 355 کیلومتر انواع راه‌ها خبر داد و گفت: به مناسبت هفته دولت 327 کیلومتر راه و بزرگراه در سراسر کشور و 28 کیلومتر آزادراه آماده بهره‌برداری است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی ضمن بزرگداشت یاد  شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت گفت: به مناسبت هفته دولت 327 کیلومتر راه و بزرگراه با در نظر گرفتن اهمیت این راه‌ها در شریان‌های حیاتی استان‌ها در سراسر کشور به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون وزیر راه  وشهرسازی تکمیل کریدورهای ترانزیتی کشور را یکی از اولویت‌های اصلی برشمرد و اظهار داشت: تکمیل کریدورهای اصلی کشور و اتصال تمامی استان ها به شبکه حمل و نقل ایمن در تعیین چشم اندازها و اهداف بلند‌مدت در تکمیل شبکه بزرگراهی کشور و توسعه راه‌ها نقش مهمی داشته است.
وی افزود: تعریف چند کریدور مهم در حوزه بزرگراهی اقدام موثری در انسجام کارها و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه است. همچنین تقسیم ‌بندی پروژه‌های بزرگراهی در قالب چند کریدور اصلی یکی از  اقدامات اساسی در سرعت بخشیدن به توسعه شبکه بزرگراهی کشور است.
خادمی ادامه داد: تکمیل پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی بالا از دیگر اهداف در این حوزه است و برنامه‌ریزی شده که هر بخشی از پروژه که آماده بهره‌برداری است زیرعبور قرار گیرد و بدین‌ترتیب مقاطع مختلف یک بزرگراه در طول سال آماده بهره‌برداری خواهد بود.
وی تاکید کرد: مرحله‌ای کردن بهره‌برداری از قطعات مختلف پروژه‌ها و اولویت در اجرای باند دوم همزمان با عبور ترافیک از باند اول، بخشی از گره‌های ترافیکی مسیرهای در دست احداث را رفع می کند و سبب می شود از سرمایه‌گذاری انجام شده در زیرساخت ها برای رفع مشکلات ترافیکی و  رفاه حال هموطنان بهره‌مند شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه توسعه شبکه آزادراهی کشور را یکی از مهمترین برنامه‌های سالجاری دانست و گفت: به مناسبت هفته دولت 28 کیلومتر از آزادراه ارومیه- تبریز با هدف توسعه شبکه آزادراهی غرب کشور آماده بهره‌برداری است که این آزادراه علاوه بر اتصال دو استان آذربایجان شرقی و غربی به یکدیگر موجب تسهیل ارتباط این دو استان با سایر بخش‌های کشور می‌شود.
خادمی از بهره‌برداری شش آزادراه طی امسال و سال آینده خبر داد و اظهار داشت: ‌بهره‌برداری از دو آزادراه  کنارگذرجنوبی تهران و آزادراه همت- کرج نقش بسیار مهمی در ساماندهی ترافیک استان تهران و البرز خواهد داشت و بخش مهمی از گلوگاه‌های ترافیکی کریدور شرق به غرب در محدوده استان تهران را رفع خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه ادامه داد: منطقه یک آزادراه تهران- شمال، کنارگذر جنوبی تهران، آزادراه همت- کرج، کنار گذر شرق اصفهان، بخشی از آزادراه ارومیه- تبریز و آزادراه اصفهان- شیراز پروژه‌های هستند که در سال های 98 و 99 تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهند شد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.