زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1397/8/29 سه شنبهسرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها:
ارسال الکترونیکی صورت وضعیت‌ها از آذرماه
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها خبر داد: در راستای تحقق دولت الکترونیک، سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها( پی وب) راه‌اندازی و در اولین جلسه آموزشی مقرر شد از اواخرآذر ماه سالجاری کلیه صورت وضعیت‌ قرارداد‌های جاری از طریق این سامانه ارسال و رسیدگی شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سعید پیروز‌فر از برگزاری اولین جلسه آموزشی سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها (پی وب) خبرد اد و گفت:‌ این جلسه با محوریت دفتر مدیریت پروژه‌ها و با حضور مدیران و مجریان معاونت آزادراه‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذار، پیمانکاران و مشاوران برگزار شد و بخش‌های مختلف این سامانه با بررسی امکانات و بخش های مختلف آن به نمایش درآمد.
وی افزود:‌ براساس قانون برنامه ششم توسعه، دستگاه‌های اجرایی کشور موظف هستند تا برنامه‌‌ها و اهداف خود را همسو با شاخص‌های توسعه دولت الکترونیک اجرا کنند و در همین راستا سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها در دسترس خواهد بود تا ضمن رعایت حقوق شهروندی پیمانکاران و مشاوران، بانک اطلاعاتی متمرکزی از پروژه‌ها ایجاد شود و از حضور فیزیکی و اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری به عمل آید.
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها با بررسی شرایط عملیاتی شدن این سامانه با توجه به تجربیات سال‌های قبل تاکید کرد: در سنوات گذشته با پایلوت کردن چند قرارداد از حوزه‌های راه، آزادراه و راه‌آهن و بررسی نرم‌افزار‌های برتر در این حوزه و انتخاب بهترین گزینه‌ها، این سامانه راه‌اندازی  و در دسترس قرار گرفت.
پیروزفر در ادامه اعلام کرد: ‌بر این اساس ظرف مدت یک هفته کلیه فرآیندها برای هر قرارداد تهیه می‌شود و از اواخر آذرماه سالجاری مقرر است کلیه صورت وضعیت‌ قرارداد‌های جاری از طریق سامانه "پی وب" ارسال شود.
در پایان گفتنی است: این جلسات آموزشی برای هر معاونت و ادارات کل اجرایی به صورت جداگانه برگزار و  پس از ارائه پیش نمایش سامانه، موضوعات مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در پایان به شرکت‌ کنندگان گواهی آموزشی نیز اعطا خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.