زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1397/4/25 دوشنبه
تصمیماتی جدید برای تسریع در پروژه راه آهن قزوین-رشت
صبح امروز معاون وزیر راه وشهرسازی از عملیات اجرایی پروژه راه‌آهن قزوین- رشت بازدید کرد و تصمیمات و برنامه ریزی‌هایی برای تسهیل و سرعت بخشیدن به باقیمانده کار صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی صبح امروز از راه‌‌آهن قزوین- رشت بازدید کرد و به منظور تسهیل و تسریع در روند اجرایی پروژه تصمیمات و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه از اتمام زیرسازی این خط‌ ریلی خبر و ادامه داد: با اتمام زیرسازی خط دوار ایستگاه رشت به عنوان آخرین بخش از این عملیات، زیرسازی کل خط ریلی قزوین- رشت تکمیل شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی روسازی این پروژه را ۷۵ درصد اعلام و خاطرنشان کرد:‌ 16۳ کیلومتر از مسیر ریلگذاری شده و ۲ کیلومتر آن باقیمانده است. بالاست‌ریزی لایه اول با پیشرفت فیزیکی 98 درصدی در حال انجام و عملیات بالاست ریزی لایه دوم، رلواژ اول و رلواژ دوم نیز در حال اجرا است.
وی در ادامه توضیح داد: بخش‌های مختلف از جمله نصب خط، اجرای اسلب بتنی، جوشکاری، بالاست ‌ریزی نیز در حال انجام است.
خادمی در این بازدید از ایستگاه شهر رشت نیز بازدید و اعلام کرد: پیشرفت فیزیکی فاز یک این ایستگاه ۹۰ درصد و بخش مسافری ایستگاه  بیش از 90 درصد است که در شهریور ماه آماده خواهد شد.
 معاون وزیر راه وشهرسازی در خصوص سایر ایستگاه‌های این محور تاکید کرد: کل ایستگاه‌های کوهین، رستم‌آباد، لوشان وامام زاده‌هاشم نیز تا پایان شهریورماه به اتمام خواهند رسید.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.