زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
شرح پروژه:
  • این طرح استانهای آذربایجان غربی را بصورت ریلی به استانهای آذربایجان شرقی، زنجان ، قزوین و بالاخره به تهران متصل مینماید و از این طریق باعث توسعه اقتصادی منطقه و افزایش رفاه مردم منطقه می‌شود و مردم شهرهای ملکان، میاندوآب، مهاباد، محمدیار و نقده می‌توانند از آن استفاده ببرند.
شرح مسیر:

این طرح استانهای آذربایجان غربی را بصورت ریلی به استانهای آذربایجان شرقی، زنجان ، قزوین و بالاخره به تهران متصل می‌نماید و از این طریق باعث توسعه اقتصادی منطقه و افزایش رفاه مردم منطقه می‌شود و مردم شهرهای ملکان، میاندوآب، مهاباد، محمدیار و نقده می‌توانند از آن استفاده ببرند.

عملیاتی شدن این طرح علاوه برافزایش ایمنی حمل‌ونقل و صرفه‌جوئی در مصرف سوخت، آلودگی زیست‌محیطی را کاهش داده و نقش بسیار موثری  در حمل و نقل عمومی دارد و ضمنأ اشتغال زائی مستقیم آن حدود 834 نفر خواهد بود و در توسعه مناطق جنوبی دریاچه ارومیه و استان آذربایجان غربی تاثیر زیادی دارد .

مسیر مراغه – ارومیه از ایستگاه مراغه محور راه‌آهن تهران – تبریز منشعب و از جوار شهرهای ملکان، میاندوآب، مهاباد، محمدیار و نقده عبور نموده و سپس به ارومیه میرسد. طول مسیر 180 کیلومتر می‌باشد. در طول مسیر 7 ایستگاه پبیش‌بینی شده عبارتند از ملکان، میاندوآب، قزل قلعه – مهاباد- نقده  – شیرین بلاغ – رشکان و بالاخره به ارومیه میرسد. مسیر طوری انتخاب شده که از نزدیک شهرهای پرجمعیت و مناطق کشاورزی استان آذربایجان غربی عبور مینماید 


نقشه و نمودار:


پیشرفت پروژه:

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
.