زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1395/11/19 سه شنبهبا تزریق منابع اعتباری جدید؛
مشکل معارضان کنارگذر بوکان حل می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از کنارگذر بوکان جهت تسریع در روند اجرایی پروژه نسبت به مشکل رفع معارضین و تملک اراضی پروژه دستورات لازم را صادر و اظهار امیدواری کرد تا با تزریق منابع جدید به پروژه این مشکل به زودی رفع شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی صبح امروز در سفر به استان آذربایجان شرقی از بزرگراه میاندوآب – بوکان و کنارگذر بوکان بازدید  و از نزدیک بر روند اجرای آن نظارت کرد.

وی در جریان بازدید از روند احداث باند دوم بزرگراه میاندوآب- کرمانشاه  از  قطعه میاندوآب- بوکان بازدید کرد و گفت:‌ این قطعه به طول 52 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 52 درصدی در حال انجام است که 18 کیلومتر آن در حد دولایه آسفالت بیندر تکمیل و زیر عبور ترافیک است.

معاون وزیر راه و شهرسازی این بزرگراه را بخش مهمی از کریدور غرب کشور دانست و افزود:‌ این محور از لحاظ ترافیک ترانزیتی و اتصال شمال به جنوب کریدور غرب کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و  موجب رونق تجارت و گردشگری برای استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه می‌شود.

وی افزود:‌ این محور از شهر میاندوآب در استان آذربایجان غربی شروع و با عبور از استان‌کردستان در نهایت به استان کرمانشاه متصل می‌شود.

خادمی  در این بازدید همچنین از روند احداث کنارگذر بوکان بازدید کرد و خاطر نشان ساخت: جهت تسریع در روند اجرایی پروژه نسبت به مشکل رفع معارضین و تملک اراضی پروژه رسیدگی شده است و با تزریق منابع جدید به پروژه این مشکل به زودی رفع می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه طول این کنارگذر را 15 کیلومتر عنوان و افزود:‌ پیشرفت فیزیکی این پروژه 54 درصد است .


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813


.