زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1395/11/18 دوشنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
وحدت عامل توسعه کشور است
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وحدت، همراهی و همدلی دوران انقلاب می‌تواند الگوی مناسبی در امور اجرایی در دوران کنونی باشد و هم اکنون با توجه به شرایط کل کشور و جهان، مهمترین عامل در شتاب بخشیدن به توسعه کشور وحدت و همدلی در همه بخش‌ها است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی در جشن ایام الله دهه فجر در شرکت ساخت وتوسعه ضمن اشاره به وحدت مردم در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی گفت: همراهی یواسطه مردم بدون چشم‌داشت تنها با توسل به مفاهیم والای دین مقدس اسلامی و پیروی  از رهبری بی نظیر یعنی حضرت امام(ره) بهترین الگو در  یک حرکت جمعی برای رسیدن به هدفی واحد است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به شرایط راهسازی در دوران پیش از انقلاب اظهار داشت: در حال حاضر در زمینه مطالعه، طراحی و اجرا در سه حوزه راه، بزرگراه و راه‌آهن هیچ‌گونه وابستگی به کشورهای دیگر وجود ندارد و در برخی موارد صدور خدمات فنی به کشورهای همسایه نیز  وجود دارد.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور توسعه مناطق محروم و اتصال راه‌های روستایی به شبکه راه‌های ایمن را از دیگر دستاوردهای دوران انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: هم اکنون 130 هزار کیلومتر راه روستایی در کشور موجود است که 100 هزار کیلومتر آن آسفالت است و  این رقم در گذشته  15  هزار کیلومتر بوده است که تنها 500 کیلومتر آن آسفالت شده بود.

خادمی خطاب به کارمندان گفت:  وحدت، همراهی و همدلی  دوران انقلاب می‌تواند الگوی مناسبی در امور اجرایی در دوران کنونی باشد تا بتوان با تکیه بر آن به اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده دست یافت و هم اکنون نیز با توجه به شرایط کل کشور و جهان مهمترین عامل در شتاب بخشیدن به توسعه کشور وحدت و همدلی در همه بخش‌ها است.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813


.