زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1395/11/20 چهارشنبهمعاون توسعه مدیریت و منابع خبر داد:
راه اندازی مرکز داده مطابق با استانداردهای بین المللی در شرکت ساخت
معاون توسعه مدیریت و منابع از راه اندازی مرکز داده (data center) `پیشرفته مطابق با استانداردهای بین المللی و با تکیه بر توان کارشناسان داخلی در ساختمان شرکت ساخت و توسعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مرکز داده (data center) شرکت در مراسمی با حضور دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی به صورت رسمی افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع در تشریح کاربرد "مرکز داده" گفت:data center یا مرکز داده به مکانی اطلاق می‌شود که در آن کلیه تجهیزات زیربنائی و بستر فناوری اطلاعات با شرایط استاندارد ایجاد و به عنوان محلی امن برای نگهداری داده‌ها و اطلاعات از آن استفاده می‌شود. به طور کلی مرکز داده مکانی برای نگهداری داده‌هاست که این داده‌ها در تجهیزاتی از قبیل سرورها، تجهیزات ذخیره سازی انبوه و ... ذخیره و مدیریت می‌شود. به طور خلاصه می توان گفت دیتاسنتر محلی برای نگهداری سرورها و  ایجاد دسترسی امن به داده‌ها است.

اسماعیل مقصودی یادآور شد: پس از انتقال ساختمان شرکت از ساختمان شهید دادمان به ساختمان ظفر، بسترهای لازم جهت انتقال مرکز داده به این ساختمان و ارتقای آن فراهم شد که با تکیه بر توان کارشناسی داخل شرکت امروز شاهد راه اندازی  آن هستیم. 


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813


.