زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1395/12/7 شنبه
علاقمندی ایتالیایی‌ها برای مشارکت در احداث خطوط ریلی ایران
در راستای افزایش تمایل کشورهای خارجی به همکاری در پروژه‌های راهسازی کشور صبح امروز هیاتی از کشور ایتالیا به منظور سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ریلی با معاون وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی  در این جلسه ضمن معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه راه‌آهن و آزادراه گفت:‌ در حال حاضر ایران آماده همکاری با کشورهای خارجی به ویژه در حوزه فاینانس پروژه‌ها است.
معاون وزیر راه و شهرسازی  تاکید کرد: دولت ایران بسترهای لازم برای تامین منافع دو طرف را فراهم کرده است و امیدواریم شرکای تجاری ایران بتوانند از این فرصت ایجاد شده برای افزایش تعاملات و توسعه استفاده کنند.
وی با اشاره به امضای موافقتنامه احداث کریدور شماره 10 با کشور ایتالیا افزود:‌ در حال حاضر ایتالیا یکی از کشورهایی است که خواستار همکاری در حوزه آزادراه و راه‌آهن با کشور ایران است و موافتنامه احداث 1200 کیلومتر آزادراه از شمال‌غرب کشور در مرز بازرگان تا بندر امام‌خمینی و همچنین همکاری در خصوص احداث قطار سریع‌السیر در حوزه راه‌آهن نمونه این همکاری ها است.
در این جلسه طرف ایتالیایی ضمن معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در دیگر کشورها از تمایل همکاری با ایران در حوزه احداث خطوط ریلی خبر داد و مقرر شد تا با بررسی پروژه‌های آماده سرمایه‌گذاری در دو حوزه آمادگی خود را به منظور این همکاری‌ها اعلام کند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813


.