زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1396/1/29 سه شنبه
بررسی استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در راه آهن میانه-اردیبل
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در جلسه مشترکی با حضور استاندار و مجمع نمایندگان استان اردبیل در خصوص بررسی نحوه استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی به منظور تسریع در عملیات اجرایی باقیمانده قطعات راه‌آهن میانه اردبیل بحث و تبادل نظر شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای، خیراله خادمی ضمن اعلام این خبر گفت: تکمیل و گسترش طرح‌های ریلی کشور یکی از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید است و راه‌آهن میانه- اردبیل نیز از پروژه های اقتصاد مقاومتی است و اولویت اجرایی دارد  لذا برنامه‌ریزی در خصوص نحوه تامین مالی این طرح از اولویت های شرکت ساخت محسوب می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی نحوه تامین مالی و تسریع عملیات اجرایی این طرح را موضوع اصلی این نشست عنوان کرد و افزود:‌ بررسی نحوه استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی و یا استفاده از اعتبارات تخصیصی از محل یک درصد فروش فرآورده‌های نفتی در لایحه بودجه سال 1396 و استفاده از سرمایه گذاران داخلی و بین المللی مهمترین راهکارهای پیشنهادی در این جلسه بود.
خادمی خاطرنشان کرد: برای تکمیل راه‌آهن میانه- اردبیل به فاینانس داخلی و خارجی نیاز است و باید از تمام ظرفیت‌ها برای تامین اعتبار و پیشبرد طرح استفاده شود  و پیشنهاد فاینانس داخلی از سوی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل وتامین مالی در دست بررسی است.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در پایان اعلام داشت: مقرر شد در روزهای آتی بازدیدی با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این خط‌آهن برگزار شود  و با بررسی موضوعات مطرح شده تصمیم نهایی اتخاذ شود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813


.