ب
ب
مرکز تحقیقات راه مسکن و شهر سازی و مرکز مهندسی زلزله دانشگاه کالیفرنیا

سمینار مشترک «آخرین یافته‌های شبکه شتابنگاری ایران و دستاوردهای جدید تحلیل خطر زمین‌لرزه»

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با همکاری مرکز مهندسی زلزله دانشگاه کالیفرنیا، همزمان با سیزدهمین سالگرد زلزله بم، سمینار مشترک «آخرین یافته‌های شبکه شتابنگاری ایران و دستاوردهای جدید تحلیل خطر زمین‌لرزه» را 1 دی ماه سال جاری برگزار می‌کند.

این سمینار مشترک به دنبال انعقاد تفاهم نامه مشترک میان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و مرکز مهندسی زلزله دانشگاه کالیفرنیا در خصوص همکاری مشترک در زمینه داده های جنبش نیرومند زمین ناشی از رویداد زمین لرزه ها در کشور، با حضور تنی چند از محققین دانشگاه کالیفرنیا و مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی و برخی از مراکز تحقیقاتی داخلی در محل مرکز در تاریخ 1 دی ماه سالجاری ، در آستانه سیزدهمین سالگرد زمین لرزه 5 دی ماه 1382 بم برگزار می گردد و نمودی از همکاری‌های علمی بین مرکز تحقیقات و مراکز معتبر بین المللی می باشد.
در این سمینار آخرین دستاوردهای شبکه شتابنگاری زلزله کشور به همراه نتایج مطالعات صورت گرفته بر روی داده های شبکه شتابنگاری مورد بحث قرار می گیرد. همچنین آخرین یافته های دانشمندان علوم زلزله شناسی مهندسی و زمین شناسی در مورد مباحث تحلیل خطر زمین لرزه مورد بحث قرار می گیرد. 
در این سمینار اساتیدی همچون دکتر یوسف بزرگ نیا و دکتر جان استوارت  از دانشگاه کالیفرنیا به همراه دکتر حدادی از سازمان زمین شناسی آمریکا و از سویی دیگر اساتیدی همچون دکتر زارع، دکتر طالبیان و دکتر بیت الهی سخنرانی خواهند داشت.
علاقه مندان در صورت تمایل می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر وبرای ثبت نام با شماره تلفن های  دبیرخانه 6-88255942  تماس حاصل نمایند.

شناسه مطلب : 3892|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *