شورای راهبردی

دکتر غفوری آشتیانی با اعلام خبر بررسی نحوه اجرایی نمودن بازنگری آئین‌نامه‌ها و نشریات مرتبط با زیرساخت‌های حمل و نقل کشور در کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوریهای نوین ابراز امیدواری نمود ساز و کار این موضوع در آینده نزدیک در شرکت ساخت و زیربناهای حمل و نقل کشور عملیاتی گردد.

دکتر نیرومند، دبیر شورای راهبردی خبر از بررسی موضوع آموزش مجازی و وبینارها در جلسه تیرماه 1394 این شورا داد. دببر شورای راهبردی با اعلام نظرات مثبت معاونت‌های مختلف شرکت در این ارتباط اظهار امیدواری نمود که این موضوع در آینده نزدیک و پس از بررسی در جلسه آتی شورای راهبردی در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اجرایی گردد.

دکتر رهایی، ریاست کارگروه مدیریتی، فنی و اجرائی خبر از تدوین شیوه‌نامه مهندسی ارزش در حوزه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور داد. بر اساس خبر دبیرخانه شورای راهبردی ایشان در مورخ 94/3/25 در جلسه کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی کمیته 4 نفره‌ای برای تدوین این شیوه‌نامه را تعیین نمودند.

دبیر شورای راهبردی خبر از حضور مشاوران محترم وزیر راه و شهرسازی در دوازدهمین جلسه شورای راهبردی در خرداد ماه 1394 دادند. دکتر نیرومند افزودند که با رویکرد جدید شورای راهبردی و با حضور مقامات عالی وزارت راه و شهرسازی، تلاش بر بحث و بررسی دقیق و عملیاتی نمودن طرح های کلان مورد بحث در جلسات شورای راهبردی می باشد.

به گزارش دبیرخانه شورای راهبردی، جلسات هفتگی کارگروه سرمایه گذاری، تامین و تجهیز منابع مالی شورای راهبردی با حضور مسئولان ارشد شرکت ساخت و در راستای عملیاتی نمودن این طرح در پروژه های آزاد راه تهران – شمال و بندرعباس – سیرجان برگزار می گردد. در این راستا مدل صندوق پروژه توسط کمیته اجرایی کارگروه سرمایه گذاری، تامین و تجهیز منابع مالی تهیه گردیده است و در جلسه دوازدهم شورای راهبردی در خرداد ماه 1394 مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی در یازدهمین جلسه شورای راهبردی که با موضوع شیوه نامه تملک اراضی تشکیل شد گفت: در مدیریت ارزیابی و تملک اراضی پروژه های زیرساختی حمل و نقل بایست اقدامات به گونه ای صورت گیرد تا علاوه بر حفظ مسئولیت اجتماعی و تسریع در روند انجام امور، مقوله حقوق شهروندی نیز رعایت شود.

دکتر رهایی در جلسه کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی، اولویت های اصلی این کارگروه در سال 1394 را نهایی نمودند. طبق این گزارش، رئیس این کارگروه با اشاره به بررسی ارزیابی و انتخاب پیمانکاران، عملیاتی نمودن مهندسی ارزش، و اجرایی نمودن فناوری های نوین و فرآیند آنها را از اولیت های کارگروه در بهار و تابستان 1394 اعلام نمودند

دبیر شورای راهبردی خبر از ابلاغ 4 اقدام کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی شورای راهبردی در خرداد 1394 داد. دکتر نیرومند افزودند که این 4 دستورالعمل نتیجه جلسات مکرر کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی شورای راهبردی در شش ماهه دوم سال 1394 بوده است که در جلسه یازدهم شورای راهبردی مصوب گردیدند.

صندوق پروژه بعنوان یکی از اقدامات کارگروه سرمایه گذاری، تامین و تجهیز منابع مالی در حوزه آزادراه ها آغاز بکار خواهد نمود

برگزاری مناقصات در آخرین جلسه سال 1393 شورای راهبردی مورد بررسی بمنظور ابلاغ قرار خواهد گرفت

ب
ب

شمع های پل میانگذر دریاچه ارومیه در کارگروه فنی، مدیریتی و اجرایی شورای راهبردی

کمیته تخصصی در ارتباط با شمع های پل میانگذر دریاچه ارومیه

کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی شورای راهبردی در تاریخ 15 دی ماه 1393 تشکیل جلسه داد. در این جلسه که به ریاست دکتر رهایی برگزار گردید نحوه انتخاب کارشناسان رسمی دادگستری و همچنین موضوع شمع های پل میانگذر دریاچه ارومیه مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه که با حضور اساتید دانشگاهی و مسئولین شرکت ساخت برگزار گردید مصوب گردید نسبت به تشکیل کمیته ای تخصصی بمنظور بررسی ارجاعات خاص کارگروه مدیریتی، فنی و اجرایی شورای راهبردی اقدام گردد.

شناسه مطلب : 2950|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *