ب
ب
در دیدار بسیجیان با معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح شد:

کارآمدی سرمایه انسانی شرکت ساخت و توسعه

فرمانده پایگاه بسیج شهید رجایی: در راستای برنامه‌های شرکت ساخت در سال اقتصاد مقاومتی با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های همکاران بسیجی برای تحقق اهداف شرکت همکاری خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، عباداله رجبی در اولین دیدار  اعضای شورای بسیج با معاون وزیر راه و شهرسازی از انتصاب وی به این سمت ابراز خرسندی کرد و گفت: این اولین بار است که مدیری دلسوز و کارآمد از بدنه شرکت که به مشکلات و مسائل آگاه است به این سمت برگزیده شده است و این نشان از کارآمدی سرمایه انسانی شرکت ساخت وتوسعه دارد.

وی از آمادگی اعضای فعال پایگاه بسیج شهید رجایی برای همکاری در برنامه‌های شرکت ساخت خبر داد و گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در حمایت از مدیران دلسوز و کارآمد، آمادگی مجموعه همکاران بسیجی در زمینه کارهای تخصصی و امور محوله برای دستیابی به اهداف شرکت ساخت را اعلام می‌دارم.

در این جلسه همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی خواستار هماهنگی و همدلی اعضای فعال بسیج شد و گفت: با همراهی و همدلی بین همکاران می‌‌توانیم  در راه توسعه و عمران کشور گام‌های موثری برداریم و با الگو قرار دادن روحیه بسیجی، مشارکت و مقاومت را به یک اصل اساسی تبدیل کنیم.

شناسه مطلب : 3930|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *