ب
ب

تفویض اختیار معاون وزیر راه‌وشهرسازی به معاون ساخت و توسعه راه‌آهن

معاون وزیر راه‌وشهرسازی در ابلاغی اختیارات خود ناشی از ماده 53 قانون محاسبات عمومی کشور را به جبارعلی ذاکری معاون ساخت‌و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها تفویض کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت‌و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی در ابلاغی اختیارات خود ناشی از ماده 53 قانون محاسبات عمومی کشور را به معاون ساخت‌و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها تفویض کرد.

خادمی در این حکم خطاب به جبارعلی ذاکری آورده است:

پیرو ابلاغ شماره 88660/1 مورخ 3/8/1395 . به موجب این حکم و به استناد تبصره ذیل ماده 53 قانون محاسبات عمومی کشور اختیارات اینجانب ناشی از  مواد 17-52-21-20-19 و 53 قانون مذکور و بر اساس تبصره ماده 20 و ماده 23 اساسنامه شرکت، امور تشخیص، تعهد، تسجیل، صدور حواله و امضاء چک‌های مرتبط با اعتبارات مورد عمل در بخش ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های و موارد ذیل:

9- امضاء کلیه قراردادها اعم از مطالعاتی و اجرایی در حوزه کاری آن معاونت.

10- تصویب مراحل مختلف مطالعاتی و نقشه های اجرایی پروژه های زیربخش حسب مورد.

11- ضبط و استرداد تضامیین انجام تعهد و کسور وجه الضمان (10 درصد حسن انجام کار) پیمانکاران و مشاوران حسب شرایط عمومی قراردادهای ذیربط و ضوابط موجود برای پروژه های زیربخش.

12- عضویت و ریاست در کمیته فنی و بازرگانی مناقصات موضوع جزء "د" ماده 2 قانون برگزاری مناقصات و عضو هیات انتخاب مشاور موضع بند 4، ماده 2 آیین نامه اجرایی بند(ه) ماده 29 قانون برگزاری مناقصات در حوزه کاری آن معاونت.

13- اجرای مصوبات و تصمیمات مجمع عمومی و هیات مدیره و مدیرعامل و انجام کلیه امور مکاتبات و اقدامات اجرایی در حدود بودجه مصوب و اعتبار تخصیص یافته در حوزه عملکردی آن معاونت.

14- اقدامات مربوط به سفارش ارزی طرح ها (اعتبار اسنادی)

15- همکاری در تهیه و تنظیم بودجه سالانه و صورت های مالی شرکت.

به جنابعالی تفویض می گردد تا برابر قوانین و مقررات و دستورالعمل ها و آیین نامه ها و مفاد موافقت نامه های مربوطه و با مسئولیت خودتا اقدام نمایید.

امید است با یاری خداوند متعال برای پیشبرد اهداف مقدس اسلام و مسلمین و جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید."

شناسه مطلب : 3911|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *