ب
ب
معاون ساخت وتوسعه راه‌آهن، بنادر و قرودگاه‌ها:

هم‌افزایی کارشناسان و مهندسان شرکت ساخت وتوسعه برای شتاب بخشیدن به ساخت پروژه‌ها

معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها گفت:‌ مشارکت و هم‌افزایی در بدنه شرکت ساخت وتوسعه موجب سرعت بخشیدن به امور و پیشبرد اهداف در راستای بهره‌برداری از هزار کیلومتر راه‌آهن ابتدای سال 1396 می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، جبار علی ذاکری به منظور ایجاد همدلی و مشارکت بخش‌های مختلف شرکت در جمع همکاران با تاکید بر اهمیت توسعه حمل و نقل ریلی گفت: با توجه به اظهارات مقام معظم رهبری در رابطه با اولویت توسعه راه‌آهن در کشور و تاکیدات رییس جمهور در این زمینه که یکی از چهار اولویت مورد توجه در برنامه ششم توسعه محسوب می‌شود لازم است همکاران با همفکری و مشارکت معاونت ساخت وتوسعه راه‌آهن را همراهی کنند.

وی افزود: توسعه خطوط ریلی کشور نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور دارد که در بندهای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم جدی مورد توجه قرار گرفته است به طوری که در نگاه کلی درمی‌یابیم که 7 بند از24 بند این سیاست‌ها مربوط به راه‌آهن است.

وی توسعه خطوط ریلی را از مهمترین بخش‌ها در تحقق اصول اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: در حوزه اقتصاد مقاومتی 7 طرح ریلی به طول 591 کیلومتر مشخص شده است و تلاش ما این است تا در ابتدای سال 1396 هزار کیلومتر راه‌آهن را به بهره‌برداری برسانیم.

ذاکری تکیه بر توان مهندسان شرکت را در تحقق اهداف ترسیم شده مهم ارزیابی کرد و افزود: هم‌افزایی در فرایند کار به عنوان یک اصل در دنیای امروز پذیرفته شده است، بدین معنا که افراد در جریان کار بایست با حمایت و پشتیبانی یکدیگر به گردش سریع کار کمک کنند.

معاون ساخت وتوسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها انگیزش را مهمترین نیروی ارتقای هر سازمان عنوان و اضافه کرد: بایست راهکارهای مختلف برای بالا بردن سطح انگیزش در میان کارکنان اندیشیده شود تا ضمن ارتقای روحیه سازمانی، مقدمات رشد و پیشرفت سازمان نیز فراهم شود.

وی نیروی انسانی را سرمایه اصلی هر سازمانی عنوان کرد و گفت: توانمند سازی کارکنان یک شرکت از طریق آموزش‌های ضمن خدمت و انجام بازدید‌های فنی و تخصصی می‌تواند سازمان را در رسیدن به اهداف ترسیم شده هدایت کند.

شناسه مطلب : 3908|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *