ب
ب
در بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از آزادراه تهران- شمال مطرح شد:

پیشرفت 70 درصدی منطقه یک آزادراه تهران- شمال

اعضای کمیسیون عمران مجلس با حضور محفوظی معاون امور حقوقی و مجلس وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان از منطقه یک آزادراه تهران- شمال بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز اعضای کمیسون عمران مجلس از روند احداث منطقه یک آزادراه تهران- شمال بازدید کردند و مطرح شد با توجه به پیشرفت 70 درصدی این پروژه در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در بهار سال 1396 زیر عبور ترافیک قرار ‌گیرد.

منطقه یک آزادراه تهران- شمال به طول به طول 32 کیلومتر مسیر فعلی را 60 کیلومتر کوتاه‌تر می‌کند و  با توجه به فاینانس 220 میلیون دلاری چینی‌ها مقرر شده است با اتمام قرارداد با این شرکت، باقیمانده عملیات اجرایی به پیمانکاران ایرانی واگذار شود.

 در خصوص تونل البرز واقع در منطقه دو  به طول 6هزار و 400 متر نیز بیان شد: عملیات حفاری و لاینینگ آن بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی به اتمام خواهد رسید.

 همچنین در این بازدید مطرح شد: با اتمام عملیات اجرایی منطقه یک آزادراه تهران- شمال به طول 32 کیلومتر، مسیر 95 کیلومتری شهرستانک به تهران 60 کیلومتر کاهش می‌یابد.

شناسه مطلب : 3811|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *